Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta – 75 ml

Oorspronkelijke prijs was: € 6,50.Huidige prijs is: € 5,50.

Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta is speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van gevoelig en kwetsbaar tandvlees. De formule met 0,05% CPC en 0,25% zinklactaat helpt de vorming van tandplak tegen te gaan, terwijl panthenol het tandvlees verzorgt.

De tandpasta bevat 1.450 ppm fluoride voor de dagelijkse bescherming tegen cariës. Vitis Gezond Tandvlees bevat geen chloorhexidine en is geschikt voor langdurig dagelijks gebruik.

Op voorraad

Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta

Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta is speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse reiniging en verzorging van tanden en kwetsbaar tandvlees. De tandpasta helpt de vorming van tandplak tegen te gaan, verzorgt het tandvlees en beschermt het gebit tegen cariës.

Bacteriële tandplak speelt een belangrijke rol bij het ontstaan van tandvleesproblemen. Vooral langs de tandvleesrand en tussen tanden en kiezen kan tandplak achterblijven. Wanneer deze tandplak onvoldoende wordt verwijderd, kan het tandvlees geïrriteerd raken en rood, gezwollen of bloedend worden.

Vitis Gezond Tandvlees combineert daarom CPC, zinklactaat en panthenol voor dagelijkse plaquecontrole en verzorging van het tandvlees. De tandpasta bevat geen chloorhexidine en is geschikt voor dagelijks en langdurig gebruik.

Hoe werkt Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta?

Helpt tandplak tegen te gaan. Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta bevat 0,05% cetylpyridiniumchloride (CPC). CPC heeft een antiplaque werking en helpt de groei van micro-organismen in de mond te remmen.

Met zinklactaat voor aanvullende plaquecontrole. De formule bevat 0,25% zinklactaat. Zinklactaat wordt binnen de Vitis Gezond Tandvlees-formule gecombineerd met CPC en ondersteunt de werking tegen tandplak.

Verzorgt kwetsbaar tandvlees. De tandpasta bevat 1,00% panthenol, ook bekend als provitamine B5. Panthenol maakt deel uit van de verzorgende formule voor het tandvlees.

Beschermt tegen cariës. Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta bevat 1.450 ppm fluoride in de vorm van natriumfluoride. Fluoride ondersteunt de remineralisatie en versterking van het tandglazuur en helpt beschermen tegen cariës.

Kenmerken

  • Speciaal ontwikkeld voor gevoelig en kwetsbaar tandvlees
  • Geschikt voor dagelijkse en langdurige mondverzorging
  • Helpt de vorming van tandplak tegen te gaan
  • Heeft een antiplaque werking
  • Bevat 0,05% cetylpyridiniumchloride (CPC)
  • CPC helpt de groei van micro-organismen in de mond te remmen
  • Bevat 0,25% zinklactaat
  • Bevat 1,00% panthenol (provitamine B5)
  • Verzorgt het tandvlees
  • Bevat 1.450 ppm fluoride
  • Ondersteunt de remineralisatie en versterking van het tandglazuur
  • Helpt beschermen tegen cariës
  • Bevat geen chloorhexidine
  • Geschikt voor dagelijks gebruik

Gebruik

Gebruik Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta voor de dagelijkse reiniging van tanden, kiezen en de tandvleesrand.

  1. Breng 1 tot 2 cm tandpasta aan op de tandenborstel.
  2. Poets tanden en kiezen zorgvuldig.
  3. Besteed extra aandacht aan de overgang tussen tanden en tandvlees.
  4. Poets minimaal tweemaal per dag.
  5. Spuug de tandpasta na het poetsen uit.

Voor aanvullende dagelijkse verzorging kan de tandpasta worden gecombineerd met Vitis Gezond Tandvlees Mondspoelmiddel. Vitis adviseert na het poetsen niet met water na te spoelen, maar hiervoor het bijbehorende mondspoelmiddel te gebruiken.

Vergeet daarnaast de ruimtes tussen tanden en kiezen niet. Een tandenborstel bereikt deze plaatsen maar beperkt. Gebruik daarom passende interdentale hulpmiddelen, zoals ragers, wanneer daar voldoende ruimte voor is.

Voor wie geschikt?

Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta is bedoeld voor mensen die hun tandvlees dagelijks extra willen verzorgen, bijvoorbeeld bij gevoelig of kwetsbaar tandvlees of wanneer extra aandacht voor de beheersing van tandplak gewenst is.

De Gezond Tandvlees-lijn helpt onder andere bij overmatige tandplakvorming en situaties waarin het tandvlees extra kwetsbaar kan zijn. De tandpasta kan daarnaast worden gebruikt voor de dagelijkse mondhygiëne na een parodontale behandeling.

Rood, gezwollen, teruggetrokken of bloedend tandvlees kan wijzen op een tandvleesprobleem. Blijven dergelijke klachten bestaan, laat het tandvlees dan beoordelen door een tandarts of mondhygiënist.

Waarom is tandplak verwijderen belangrijk voor gezond tandvlees?

Tandplak is een biofilm die zich voortdurend op tanden en langs de tandvleesrand vormt. Wanneer tandplak onvoldoende wordt verwijderd, kunnen bacteriën zich ophopen en kan het tandvlees geïrriteerd raken.

Geïrriteerd tandvlees kan rood en gezwollen worden en tijdens het poetsen of interdentaal reinigen gemakkelijker bloeden. Een consequente dagelijkse mondhygiëne is daarom belangrijk voor het behoud van gezond tandvlees.

De basis blijft mechanische reiniging: tweemaal per dag zorgvuldig tandenpoetsen en dagelijks de ruimtes tussen tanden en kiezen reinigen. Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta ondersteunt deze dagelijkse routine met actieve ingrediënten voor plaquecontrole en verzorging van het tandvlees.

Actieve ingrediënten en samenstelling

De belangrijkste actieve en verzorgende bestanddelen van Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta zijn:

  • Cetylpyridiniumchloride (CPC) 0,05%: heeft een antiplaque werking en helpt de groei van micro-organismen in de mond te remmen.
  • Panthenol (provitamine B5) 1,00%: onderdeel van de verzorgende formule voor het tandvlees.
  • Zinklactaat 0,25%: wordt binnen de formule gecombineerd met CPC voor ondersteuning van de werking tegen tandplak.
  • Natriumfluoride 0,32% (1.450 ppm fluoride): ondersteunt de remineralisatie en versterking van het tandglazuur en helpt beschermen tegen cariës.

Volledige ingrediëntenlijst:
Sorbitol, Aqua, Silica, Glycerin, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Sodium Bluconate, 1,0% Sodium Lauryl Sulfate, Lactic Acid, Sodium Saccharin, Sodium Methylparaben, Arom, C.I. 77947, Limonene.

Bevat Vitis Gezond Tandvlees chloorhexidine?

Nee. Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta heeft een antiplaque werking zonder toevoeging van chloorhexidine (CHX). De formule is ontwikkeld voor dagelijkse en langdurige verzorging van kwetsbaar tandvlees.

Daarmee heeft Vitis Gezond Tandvlees een andere positie dan producten met chloorhexidine, zoals bepaalde producten uit de Perio•Aid-lijn. Deze kunnen rondom specifieke tandheelkundige of parodontale situaties worden ingezet volgens het bijbehorende gebruiksadvies of het advies van een mondzorgprofessional.

Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta en Mondspoelmiddel combineren

Voor een complete dagelijkse verzorging kan Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta worden gecombineerd met Vitis Gezond Tandvlees Mondspoelmiddel.

De tandpasta vormt de basis tijdens het mechanisch poetsen van tanden, kiezen en de tandvleesrand. Het mondspoelmiddel vormt daarop een aanvulling en bereikt ook plaatsen die tijdens het poetsen moeilijker bereikbaar zijn.

Beide producten bevatten CPC, zinklactaat en panthenol en zijn ontwikkeld voor dagelijkse verzorging van kwetsbaar tandvlees.

Veelgestelde vragen over Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta

Waarvoor gebruik je Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta?

Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta is ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van gevoelig en kwetsbaar tandvlees. De tandpasta helpt tandplak tegen te gaan, verzorgt het tandvlees en helpt het gebit tegen cariës te beschermen.

Is Vitis Gezond Tandvlees geschikt bij bloedend tandvlees?

Vitis Gezond Tandvlees is ontwikkeld voor kwetsbaar tandvlees en helpt de vorming van tandplak tegen te gaan. Bloedend tandvlees kan echter een teken zijn van een tandvleesprobleem. Blijft het tandvlees bloeden, laat de oorzaak dan beoordelen door een tandarts of mondhygiënist.

Bevat Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta chloorhexidine?

Nee. Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta bevat geen chloorhexidine. De tandpasta bevat 0,05% CPC voor de antiplaque werking en is ontwikkeld voor dagelijks en langdurig gebruik.

Wat doet CPC in Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta?

Cetylpyridiniumchloride (CPC) heeft een antiplaque werking en helpt de groei van micro-organismen in de mond te remmen. Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta bevat 0,05% CPC.

Hoeveel fluoride bevat Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta?

Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta bevat 1.450 ppm fluoride in de vorm van 0,32% natriumfluoride. Fluoride ondersteunt de remineralisatie en versterking van het tandglazuur en helpt beschermen tegen cariës.

Kan ik Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta iedere dag gebruiken?

Ja. Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta is specifiek ontwikkeld voor dagelijks en langdurig gebruik. Het advies is om minimaal tweemaal per dag met de tandpasta te poetsen.

Wat is het verschil tussen Vitis Gezond Tandvlees en Perio•Aid?

Vitis Gezond Tandvlees is ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van kwetsbaar tandvlees en bevat geen chloorhexidine. Verschillende Perio•Aid-producten bevatten wel chloorhexidine en hebben een andere toepassing, bijvoorbeeld voor tijdelijke of langdurigere ondersteuning rondom specifieke tandvlees- of tandheelkundige behandelingen.

Kan ik Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta combineren met het mondspoelmiddel?

Ja. Vitis Gezond Tandvlees Tandpasta en Mondspoelmiddel zijn ontwikkeld om samen te worden gebruikt voor de dagelijkse verzorging van kwetsbaar tandvlees. Het mondspoelmiddel vormt een aanvulling op het tandenpoetsen.

Inhoud: 75 ml

Merk
Vitis
Productlijn
Gezond Tandvlees
Producttype
Tandpasta
Inhoud
75 ml
Bevat fluoride
Ja
Fluoridegehalte
1450 ppm
CPC-concentratie
0,05%
SLS-vrij
Nee
Alcoholvrij
Ja
Leeftijdsgroep
Kind, Volwassene
Geschikt voor
Gaatjes voorkomen, Tandvleesproblemen
EAN
8427426035577

Andere suggesties…